fbpx

Ucierpiałeś w wypadku w pracy w Irlandii?

najprawdopodobniej

Należą Ci się pieniądze!

Jeżeli ucierpiałeś w wypadku w pracy w Irlandii, który zdarzył się nie z Twojej winy, należy Ci się odszkodowanie; nawet, jeżeli byłeś zatrudniony nielegalnie. 

Pomożemy Ci wywalczyć należne odszkodowanie. Wesprzemy Cię w Twojej sprawie i wskarzemy najbardziej korzystną dla Ciebie drogę działania. Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze, a pieniądze uzyskane z odszkodowania mogą rozwiązać wiele problemów i pomóc w pełnym, lub częściowym powrocie do zdrowia.

Prawnik w Irlandii

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w roszczeniach odszkodowawczych. Posiadamy zespół adwokatów w Irlandii, którzy bezpośrednio prowadzą sprawy naszych Klientów. Jeżeli ucierpiałeś w wypadku komunikacyjnym w Irlandii, masz prawo uzyskać należne Ci odszkodowanie. Pomożemy Ci ominąć pułapki prawne i inne przeszkody, pojawiające się na drodze do otrzymania odszkodowania. Zgłoś się do nas już dziś i uzyskaj bezpłatną pomoc w języku polskim.

Wynagrodzenie tylko od efektu

Analiza i prowadzenie sprawy są bezpłatne. Za nasze usługi płacisz prowizję % tylko gdy uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych ani żadnego wkładu finansowego w trakcie prowadzenia sprawy. Za naszą usługę zapłacisz tylko jeżeli uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie. Ryzyko finansowe leży po naszej stronie – Ty możesz tylko zyskać!

Uzyskaj odszkodowanie w 3 prostych krokach

UCIERPIAŁEŚ W WYPADKU

ZGŁOŚ TO DO NAS

ODBIERZ NALEŻNE PIENIĄDZE

KONTAKT TELEFONICZNY

+353 1 254 2006

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Pomagamy poszkodowanym na terenie całej Irlandii

Przytrafił Ci się wypadek w Irlandii nie z własnej winy? Nieważne, czy mieszkasz w Dublinie, Cork, lub w Sligo. Reprezentujemy klientów na terenie całej Irlandii oraz tych, którzy na stałe przebywają w Polsce.

Kontakt