fbpx

Ucierpiałeś w wypadku drogowym w Irlandii?

najprawdopodobniej

Należą Ci się pieniądze!

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, zarówno kierowcom, pasażerom, rowerzystom, motocyklistom, jaki i pieszym. Udzielamy wsparcia rodzinom ofiar wypadków śmiertelnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najwyższą rekompensatę nie tylko za uszczerbek na zdrowiu, ale również za straty materialne. Pomagamy również w dochodzeniu roszczeń z tytułu utraconych korzyści, które poszkodowani mogliby osiągnąć, gdyby nie doznane urazy (np. utrata zarobków, itp.).

Współpracujemy z doradcami prawnymi, rzeczoznawcami oraz zasięgamy opinii specjalistów z dziedzin, których dotyczy sprawa poszkodowanego. Od chwili przekazania nam sprawy, Twoja rola w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania ogranicza się do minimum. Poprowadzimy za Ciebie sprawę od A do Z. Przygotujemy za Ciebie pełną dokumentację, niezbędną do wniesienia roszczenia, na bieżąco informując Cię o postępach.

Pomożemy Ci uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie za:

  • fizyczny uszczerbek na zdrowiu,
  • ból i cierpienie,
  • urazy psychiczne,
  • poniesione koszty leczenia i rehabilitacji,
  • utratę zarobków, itp.

O czym warto pamiętać w chwili wypadku

Jeżeli ucierpiałeś w wypadku komunikacyjnym, pamiętaj o uzyskaniu danych osobowych, numeru polisy ubezpieczeniowej oraz numeru rejestracyjnego pojazdu sprawcy zdarzenia. Jeżeli masz świadków wypadku, koniecznie weź od nich dane kontaktowe. Po zdarzeniu niezwłocznie udaj się do lekarza, nawet jeżeli uważasz, że doznane obrażenia nie sa poważne – po wypadku możesz nadal być w szoku.

Ważne! Masz prawo starać się o odszkodowanie nawet jeżeli sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia i nie posiadasz jego danych. Zgłoś się do nas – wiemy jak Ci pomóc.

Prawnik w Irlandii

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w roszczeniach odszkodowawczych. Posiadamy zespół adwokatów w Irlandii, którzy bezpośrednio prowadzą sprawy naszych Klientów. Jeżeli ucierpiałeś w wypadku komunikacyjnym w Irlandii, masz prawo uzyskać należne Ci odszkodowanie. Pomożemy Ci ominąć pułapki prawne i inne przeszkody, pojawiające się na drodze do otrzymania odszkodowania. Zgłoś się do nas już dziś i uzyskaj bezpłatną pomoc w języku polskim.

Wynagrodzenie tylko od efektu

Analiza i prowadzenie sprawy są bezpłatne. Za nasze usługi płacisz prowizję % tylko gdy uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych ani żadnego wkładu finansowego w trakcie prowadzenia sprawy. Za naszą usługę zapłacisz tylko jeżeli uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie. Ryzyko finansowe leży po naszej stronie – Ty możesz tylko zyskać!

 

Uzyskaj odszkodowanie w 3 prostych krokach

UCIERPIAŁEŚ W WYPADKU

ZGŁOŚ TO DO NAS

ODBIERZ NALEŻNE PIENIĄDZE

KONTAKT TELEFONICZNY

+353 1 254 2006

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Pomagamy poszkodowanym na terenie całej Irlandii

Przytrafił Ci się wypadek w Irlandii nie z własnej winy? Nieważne, czy mieszkasz w Dublinie, Cork, lub w Sligo. Reprezentujemy klientów na terenie całej Irlandii oraz tych, którzy na stałe przebywają w Polsce.

Kontakt